17 lipca 2017

„Wspinając się do chmur”: rewelacyjny rezultat Abartha 124 rally w Stanach Zjednoczonych.

  • W MT Washington Hillclimb, zwycięstwo w kategorii samochodów przygotowanych do tego typu rajdów i szóste miejsce w klasyfikacji ogólnej dla Kevina Wesleya; czołowa pozycja Sary Price wśród kobiet.
  • Wymagająca i widokowo zachwycająca trasa z długimi odcinkami po drogach żwirowych oraz z urzekającą panoramą.

Abarth 124 rally osiągnął wyjątkowy rezultat w Stanach Zjednoczonych w widowiskowych wyścigach górskich MT Washington Hillclimb, wyścigach pod górę Pikes Peak, z odcinkami po drogach żwirowych oraz z zapierającą dech w piersiach panoramą rozciągającą się na dystansie 8 mil (12 km).
Amerykanin Kevin Wesley poprowadził włoskiego spidera do sukcesu w kategorii samochodów przygotowanych do tego typu rajdów, zdobywając doskonałe szóste miejsce w klasyfikacji ogólnej i dowodząc tym samym ogromnej konkurencyjności tego samochodu na bardzo złożonej trasie, ekstremalnie szybkiej, która „wydobyła z niego" moc i łatwość prowadzenia, pozwalając kierowcom wyprzedzić w klasyfikacji wiele mocniejszych samochodów, wyposażonych w napęd 4x4.
Doskonały był również rezultat drugiego Abartha 124 rally, kierowanego przez Sarę Price, pierwszą w kategorii kobiet i 38. w klasyfikacji ogólnej.
Abarth 124 rally z napędem na tył poradził sobie również bardzo dobrze na śliskich odcinkach żwirowych, dając pokaz kontrolowanych poślizgów i gwałtownych przyspieszeń.
Samochód stworzony do startów w wyścigach, znajduje w Stanach Zjednoczonych swoje miejsce, jeśli chodzi o ten rodzaj zawodów, które dzięki szerokiemu rozpowszechnieniu filmów i zdjęć w Internecie i na kanałach społecznościowych, obserwowane są przez wielu miłośników, nie tylko z Ameryki.
Formuła imprezy, która odbyła się w niedzielę, 9 lipca, przewidywała dwie tury, z klasyfikacją określoną w oparciu o najlepszy czas uzyskany przez poszczególnych kierowców.

 

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki